پایان مهلت ثبت نام داوطلبین خادمی شهدا و آغاز مرحله مصاحبه وتکمیل پرونده

بسم رب الشهدا و الصدیقین

اطلاعیه مهم

اطلاعیه شماره 5

نحوه مصاحبه و تکمیل پرونده

به اطلاع تمامی داوطلبین محترم می رساند زمان ثبت نام داوطلبین خادمی شهدا به پایان رسیده و مرحله مصاحبه و تکمیل پرونده ثبت نام کنندگان آغاز گردیده است.

لذا نکات مورد نیاز خدمت داوطلبین اعلام می گردد.

1. تمامی داوطلبین بعد از نام نویسی ، جهت گزینش و مصاحبه و تکمیل پرونده توسط کمیته های استانی فراخوان می شوند. (کمیته خادمین استانها به دلیل جلوگیری از ازدحام به صورت زمان بندی شده، اقدام به فراخوان و گزینش و مصاحبه خادمین گرامی خواهند نمود؛ لذا از تماس و یا مراجعه غیر ضروری خودداری فرمائید.)

2. در مرحله گزینش و مصاحبه، اطلاعات مندرج در پرونده بررسی می شود.
لذا در صورت نقصان پرونده ( اعم از عدم درج عکس، پرننمودن گزینه ها وجدولهای مندرج در سایت و یا درج اطلاعات ناقص و غلط ) پرونده خادمی ابطال می شود. لذا داوطلبین گرامی باید توجه داشته باشند، در صورت درج اطلاعات ناقص و .. تا زمان گزینش آن را کامل نمایند.

3. داوطلبین گرامی در هنگام مراجعه جهت #مصاحبه و تکمیل پرونده، فرم معرف را تکمیل نموده و به همراه داشته باشند. (طبق هماهنگی های انجام گرفته با مسئولین ذیربط، فرم تائید سلامت پزشکی در صورت لزوم توسط مسئول محترم گزینش کمیته خادمین استان، در اختیار داوطلب قرار میگیرد، لذا از مراجعه به بهداری ها و درمانگاه ها بدون هماهنگی با کمیته خادمین استان خودداری فرمایند.)

4. نتیجه گزینش و مصاحبه در پرونده داوطلبین درج می شود و داوطلبینی که پیام پذیرش نهایی را از کمیته مرکزی خادمین دریافت می کنند، به کسوت خادم افتخاری شهدا نائل آمده و جهت انجام ماموریت ها و برنامه های مختلف خادمی شهدا فراخوان می شوند. (در طول سال و به تناسب طرحهای ملی و استانی، از خادمین داوطلب جهت شرکت در برنامه های مختلف خادمی و یا اعزام به مناطق عملیاتی استفاده خواهد شد.)

نکات مهم:

 1- کلیه برنامه های خادمین در صفحه شخصی خادمین در سایت کوله بار قابل دسترسی خواهد بود و اعزام فقط در صورت گذراندن تمامی مراحل گزینشی امکان پذیر می باشد. لازم به ذکر می باشد که قبولی نهایی در گزینش نیز به منزله اعزام نخواهد بود.

2- جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر کمیته های استانی خود تماس بگیرید. (شماره های تماس در صفحه اصلی سایت موجود می باشد)

3- هرگونه انتقاد و یا پیشنهاد و یا طرحهای خود را می توانید به روشهای ذیل به سمع و نظر مسئولین برسانید:

4- تماس با شماره ثابت 02536671404 دفتر کمیته مرکزی خادمین شهدا(درساعات اداری)

5- ارسال دورنگار به شماره ثابت 02536671410 دفتر کمیته مرکزی خادمین شهدا در ساعات اداری

6- ارسال پیام به ادمین کانال های کمیته مرکزی خادمین شهدا در ایتا و یا سروش

آدرس کانال رسمی کمیته مرکزی  خادمین شهدا

در ایتا :

https://eitaa.com/khademinekoolebar

و در سروش :

 https://sapp.ir/khademinekolebar

                              ومن الله التوفیق
                      کمیته مرکزی خادمین شهدا